SohbetYeri odalarında elektronik olarak sohbet etmenizi sağlayan bir sistemin parçasıdır. Tarihe baktığımızda ilk olarak 1996 yılında elektronik haberleşme adı altında kurulan mirc siteleri günümüzde hala popüler. İnsanların toplumdaki ve sanal dünyadaki gerçekliğe uyum sağlamasını sağlar. sohbetyeri uygulaması, yalnızlığı olan kişilerin internet üzerinden yeni arkadaşlıklar kurmasına olanak sağlamakta ve sosyalleşme açısından da büyük önem taşımaktadır. Lafci uygulaması, görüntülü sohbet veya sesli sohbet işlevi görmez. Sadece yazılı olarak sohbet etmenizi sağlayan ve bir java programına ihtiyaç duymadan hızlıca sohbet etmenizi sağlayan bir yazılım programıdır.

Sohbet Yeri

1996 yılında başlayan elektronik iletişim sistemi, günümüze ulaşan en büyük sohbet sistemlerinden biridir. İlk olarak mIRC programları ile başlayan, yenilikçi sohbetleri java script uygulamaları ile kullanıcılarla buluşturan ve son olarak e-chat adı altında size javasız ve hızlı sohbet deneyimi sunan bir programdır. Bu yazımızda sizlere teknolojinin geçmişten günümüze nasıl geliştiğini anlatmaya çalışacağız. Exe programı kullanılarak erişilen sohbet sitelerine web tabanlı yazılım desteği ile devam etti. Java destekli sohbet uygulamaları ilk kez devreye girdiğinde, web kullanıcılarına açılan bu kapı uzun süre kalmıştı. Bilgisayar yazılım dilleri, bir süre sonra, mevcut uygulamalara izin verilip verilmemesinden dolayı büyük bir kayba ve birçok soruna neden oldu. Son olarak çözümü e-chat javless programı ile çözen bu yazılım, kullanıcıların çok daha rahat sohbet odalarına girmesine olanak sağlar ve kolay sohbet edebilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Günümüzün modern sohbet uygulaması olan ve her geçen gün daha fazla geliştirilmekte olan sistem, mobil platformlara uyarlanmasıyla en çok tercih edilen sohbet uygulamalarından biri olmayı başarmıştır.

Sohbet Yeri Odaları

Bildiğiniz gibi teknoloji geliştikçe cep telefonlarına olan ilgi önemli ölçüde artmış, sürekli yenilenmiş ve yeni amiral gemisi adı altında çok daha gelişmiş cep telefonlarının piyasaya sürülmesine yol açmıştır. Zamanımızın çoğunu cep telefonlarımızla geçirirken, e-Chat uygulaması bunu bir avantaja dönüştürerek, sohbet sitelerine mobil chat adı altında giriş yapmalarına olanak sağlamış ve tasarladığı yazılım sayesinde, sorunsuz bağlantı kurmalarını sağladı. Esohbet sitesi, kullanıcılarımıza çok yönlü hizmet sunarak kendini geliştirmeye devam ediyor, kısa sürede memnuniyetinizi kazanıyor.