Şifreniz yoksa boş bırakın.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet sitelerinde iyi ve kötü niyetli insanlar

Sohbet sitelerinde iyi ve kötü niyetli insanlar

Sohbet sitelerinde iyi niyetli insanlar ve kötü niyetli insanlar Herkesinde bildiği gibi reel hayatta iyi ve kötü insanların olduğu bir hayatı yasiyoruz. Sanal sohbet sitelerinde de iyi ve kötü insanların bulunduğu biliniyor. Öyle ki bazı kişiler sohbet sitelerini ve sanal alemi kötüye kullanan insanların çoğunluk olduğunu düşündürüyor. Aslında ben buna inanmıyorum nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyim öyle ki reel hayatımıza baktığımızda örnek vermek gerekirse çevremizdeki arkadaşlarımizin bulunduğu ortamda illaki kötü niyetli arkadaşlarımızda vardır ve bes arkadaş içerisinde bir kötü olduğunu varsayarsak diğer iyi arkadaşlar kategorisinde dört arkadaş kalır ve ister istemez onlara karşı bile güvensizlik duygumuzu kontrol etmekte zorlanırız. Çünkü 100 kişi iyise içlerinden 1 kötü çıkması 99 kişinin elenmesine sebep olabiliyor.

Sohbet sitelerinde iyi niyetli insanlar ve kötü niyetli insanlar

Sohbet sitelerinde kötü niyetli insanlar..

 

Öncelikle sohbet sitelerinde kötü niyetli insanlar konusunu ele almak istedim. Şöyle bir analiz ettim. Sanal sohbet sunucularında tanışmış olduğumuz arkadaşlarımızın illeri ilçeleri farketmeksizin sanal sohbet sitelerini kötü amaçla kullanmak isteyenler oluyor. Bunları da biz görüyoruz herşeyin farkındayız. Lakin unuttukları tek şey iyi insanların da bulunduğu .. Aslında herkesin vefa,vicdan, ve merhamet duygusu olduğuna inanırız ama öfke ve hırs bu duygularımızı yok edebilme özelliğine sahiptir. Bizler sayett iyi insanların daha yoğunlukla olduğunu istesekte maalesef sosyal medya kullanıcıları sanal sohbet sunucularını kötü emellerine kurban ediyorlar. Ve biz de onlara artık DUR!! Diyoruz Hani hep büyüklerimiz derler ya üç günlük dünyada neyi bölemiyorsunuz . Bende sizlere soruyorum Üç günlük dünyada neyi bölemiyoruz. Reel hayatta kendinize elde edemdikleriniz sosyal medya ve sanal sohbet odalarında elde etmeye çalıştığınizin farkındayız. Bizlerde biliyoruz ki sizler kötü oldukça karşınızda iyi insanlar göremeyeceksiniz öyle ki şuan anayasa da bile yer alan sosyal medya tehtitlerine kötü konuşmalara karşı şikayet durumunda cezasız kalmıyor. Buradan sizlere ufak not düşeyim tehtitle yada küfürle adamlık olmaz adamlık öfke anında sakın kalabilendir..

 

Sohbet sitelerinde iyi niyetli insanlar

 

Oyleki yukarıda hep kötülükten bahsettim lakin sohbet sitelerinde kötü niyetli insanların olduğu kadar sohbet sitelerinde iyi niyetli insanlarında bulunduğu kanaatindeyim öyle ki bu iyi niyetli insanların dostluklarını kazanmak ve onlarıda hayatınızın bir köşesine koymak herkese onur ve gurur verir .her ne kadar sanal sohbet sitelerinde iyi niyetli insanların kötü niyetli insanlar tarafindan kullanılmaya çalışsada iyi niyetli insanların her zaman kazandığını düşünüyorum. Reel yasantimizda bile iyi insanların yeri hep baskadir . Sizinle gulen sizinle ağlayan sizinle derdini paylasan gerektiğinde dustunuzde elinden tutan insanlar vardır . İşte o insanlara iyi bakın ve onlara sakın yanlış yapmayın hata yapılır affedilir yanlış yapılır kapı gösterilir. Sözünü burda da kullanmak istiyorum sohbet odalarında iyi niyetli insanlar ile bir sohbet odalarında chat yapıyorsanız ve kötü niyetli insan olmadığına inanıyorsanız sizlerden ricamdir o insanları üzmeyin ve dostluğunuzu reele döküp daha geniş bir tanıma yoluna girmenizi tavsiye ederim .

Bu konuyu uzun uzun anlatıp daha güzel kelimelerle ifade etmeyi çok isterdim ama yavaş yavaş sonuna gelelim sohbet sitelerinde iyi niyetli insanlari üzmeyin, kırmayın , hatta ve hatta sohbet sitelerinde kötü niyetli insanlara karşı onların yanında saf tutun ..

Lafci.net sohbet odalarimizda iyi niyetli insanların bulunduğuna inanıyorum öyle ki beni her konuda destekleyen benim başım ağırsa beni benden çok düşünen kardeşlerim saygı değer Qff ve AK47 qardaSslarima teşekkürlerimi bir borç sayıyorum iyiki böyle sohbet sitelerinde iyi niyetli insanlar varlar .. iyiki varsınız..

 

 

 


Yazar: Lafci

Yayınlanma Tarihi: 17-03-2021

Kategori: İyi niyetli insanlar ve kötü niyetli insanlar, Sohbet Odaları, Sohbet siteleri

Görüntüleme: 2243 Defa

Etiketler: , , , ,

6 Yorumlar
Qff

Emeqine Yureqine Saqlik Olsun Canım qardaSssim iyiki Sende VarSin

NickSiZ

Sizleri Tanıdığım için Çok Şanslı Olduğumu Söylemek İsterim...Burda Emeği Geçen Herkeze Teşekkür Ederim ...Yüreği Güzel İnsanlar ...

NeFeS

Sizleri tanıdıqım icin çok SanşLı hissediyorum keNdimi Kardeşliqiniz dostLuqunuz baki oLmasını temeNli ediyorum..

Azra

Emeğine yüreğine sağlık nur mm bu aileden biri oldugum icin ne mutlu bana emegi gecen herkese tsk ederim .

burak

gercekten güzel bir yer aile sohbet gibi bir yer cay tadinda sohbet keyfi yasanilacak bir ortam emegine saglik

ZoRBeY

Çok guzel olmus emeğine yüreğine sağlık.

Bir cevap bırakın.