Şifreniz yoksa boş bırakın.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet odalarında huzur farkı

Sohbet odalarında huzur farkı

Sohbet odalarında huzur farkı 

Herkesin de istediği tek şey huzurdur huzur olduğu zaman yapılan sohbetin de tadına doyum olmaz öyle ki bu sohbet sunucularında da aynıdır. Bir ortama girildiğinde aranan tek şey sohbet odalarında huzur farkı olduğunu düşünüyorum çünkü sohbet odalarında huzur farkı olan yerde tatsız olaylar olmaz. Neden diyecek olursanız huzurun olduğu sohbeti farklı kılar.

Huzur sohbet farkı 

Sizlere desem ki bana huzuru anlatın nasıl anlatırsınız ? Huzur kimde saklı ? Huzurun varmı bir sırrı …

Bugün bu konuyu ele almak istedim huzur..

İnsanlar huzuru nerede bulur. Şimdi sizinle ufak bir yolculuk yapalım mı .. ?

Gözlerinizi kapatın ve öyle bir yer hayal edin ki her yer yemyeşil cennet misali selaler sular dereler cıvıl cıvıl öten kuşlar ağaçtan yapılmış güzel bir ev balkonunda rengarenk çiçekler … Orada olduğunuzu hayal edin yanınızda kim olsun isterdiniz . Ben annemi isterdim kardeşlerimi isterdim harika bir ortam annemin sıcacık çayı akşam olduğu zaman da başımı dizine koyup saçlarımı okşayarak uykuya dalmayı ne çok isterdim. Benim için huzur denildiğinde sevdiklerim yanımda olsun dünya malına dahil hiç bir şeyim olmasın derim.

Öyle ki şimdi ki halimize bir bakalım sabah uyanınca dünya için çaba gösteriyoruz. Huzur için illaki birileri mutlu etsin diye yanımızda olmasını beklemek bencillik olur diye düşünüyorum. Ve sizlere şöyle örnekler vermek istiyorum 5 yıldır sohbet sunucularında bulundum ama doğru ama yanlış ama hata yaptım ama yapılan hatalara kırıldım bu kadar süre içerisinde tanımış olduğum 4 bilemediniz 5 kişiyle ciddi anlamda sanal görmediğim ve benim yanlisimda doğrumla yanımda olan hatam olsa bile tatlı dille benim o hatalarımı gizleyen abilerim qardaSssim kankam ..

Herkes kendine sunucu açar ama o sunucu dolsun taşsın ister bende diyorum ki huzur olsun az insan bol huzur.. chat  yaparken  bağımsız olup yok efendim sen bu konuyu konusamassin yada bu dil bizim dilimiz değil kullanamazsınız diye bir şart koymuyoruz lafci.net yönetimi olarak huzurlu bir ortamda aile gibi bir mekan sunarak elimizden gelen bütün gayreti gösterme çabasına girmiş bulunmaktayız.

Nasıl ki evinizde bir misafir ağırladığımız da güler yüzle samimi sohbetimize sıcacık cay ve kahvemiz ile bütünlüğümüzü sağlıyorsa sohbet sitelerinde de bu böyledir ..

Huzur sohbet farkı

Huzur sohbet odaları

Huzur sohbet odalarında insanın aradığı tek şey samimiyet seviye saygı hoşgörü ve huzurdur. Bizlerinde dostlarımız sayesinde samimi bir şekilde saygı ve hoşgörümuzu bırakmadan huzurlu bir ortam hazırlamaya lafci.net ailesi olarak özen gösteriyoruz sizlerde bu denli özel bir şekilde huzur arıyorsanız arkadaşlık dostluk sevgi saygı her daim bizimle beraber olmanızı sağlayacaktır. Sıcak ve samimi bir ortamda huzur olmaz mı 🙂 elbette olur bu yuzden ilk ve son tercihiniz biz olmalıyız.

 

Selam ve dua ile görüşmek üzere hoşçakalın ..


Yazar: Lafci

Yayınlanma Tarihi: 23-01-2021

Kategori: Huzur sohbet farkı, Sohbet Odaları

Görüntüleme: 1354 Defa

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap bırakın.