Şifreniz yoksa boş bırakın.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bizimmekan

Bizimmekan

İnsanlık tarihinden beri geçmişten günümüze kadar yapılan tüm araştırmalarda insan düşünen ve konuşabilen bir varlık olduğu için sohbet etme ve diyalog kurma dürtüleri her zaman ön planda olmuştur.  Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile beraber internet de oldukça gelişti. Üstüne üstlük mobil cihazlarda da teknoloji oldukça gelişip artık neredeyse her bilgisayar işi kolaylıkla mobil cihazlardan da halledilebilir oldu. İnternetin gelişmesi ve yaygın kullanımı ile beraber her işte kullanıldıktan sonra artık internet üzerinden arkadaş da bulunabiliyor. İnternet üzerinden arkadaş bulmak normal hayatta arkadaş bulmaktan çok daha kolay ve az özveri ile gerçekleşebilecek bir durum. İnternet üzerinden arkadaş bulmak için artık sohbet siteleri bulunuyor. Sohbet siteleri kaydolunduktan sonra site içinde kaydolmuş diğer üyeler ile tanışmanızı sağlıyor. Sohbet siteleri üzerinden insanlarla tanışmak ilk kuruldukları zamanlara göre şu an çok daha yaygın olarak kullanılıyor.

Mekansız Sohbet

Kendinizi kendi mekanınızda gibi hissedeceğiniz, kalıcı ve samimi arkadaşlık kurabileceğiniz bizimmekan sohbet odaları ile, keyifli vakit geçirmeye hazır olun, her insan internet ortamında geçirdikleri, zaman dilimlerinde eğlenmek hoş vakit geçirmek ister, yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş olmak ister, bu imkanların tümüne bizimmekan ile, ücretsiz, üyeliksiz bir şekilde sahip olabilir, can sıkıntısı nedir bilmeden, yüzünüzde gülücükler oluşturacak bir ortama dahil olabilirsiniz.

Bizimmekan

Kendinizi mahallenizde, evinizde muhitinizde gibi hissedeceğiniz bir ortama giriş yapmak için, her hangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Türkiyenin tüm şehirlerinden katılımcısı bulunan bizimmekan odalarında, farklı olarak Dünyanın dört bir yanında katılımcı olan kişilerde bulunmaktadır. Gurbetçi vatandaşlar, Yabancı vatandaşlar, Türk Vatandaşları, aradığınız gerçek arkadaşlığı, sohbeti bulabileceğiniz bizimmekan chat odaları, sizlere her anınızı dolu dolu geçirebileceğiniz bir imkan sunmakla birlikte, Ücretsiz radyo dinleyip, Bir birinden farklı kültür akışı yüksek olan oyunlarda oynatacak bir etkinlik sunacaktır.


Yazar: Lafci

Yayınlanma Tarihi: 01-04-2022

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 288 Defa

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap bırakın.