Türkiye sohbet ,Türkçe sohbet yapılan gurbet sohbet sitesiyiz.Gurbetçilerle tanışmak için sizleri sitemize bekliyoruz.Avrupada yaşamakta olan gurbetçilerimizin Türkiye hasretini giderdikleri mobil sohbet sitemizde seviyeli sohbetler ve Chatler yapılmaktadır.

Bugün Utangaçlık üzerine sizlere neler düşündüğümü aktarmak istiyorum.Bu soru aslında düşünülürse ortaya çıkan sonuç, sanırım Muhabbetin nasıl yapıldığını toplum olarak, yanlış yapılmakta olduğu kanaatindeyim. Muhabbet yapacağınız kişi veya kişiler ile iletişim kurmak, onların fikir ve düşüncelerini dinlemek hatta fikir sahibi olmak mümkün olup muhabbetin özünü anlamakla birlikte kendinizi bu yönde geliştirebilirsiniz.

Utangaç Olmak ?

Sohbet ederken ara sıra utanma duygusu devreye girmektedir. Önemli olan zayıflıklarınızı ve muhabbet ederken içine düştüğünüz yetersizlilik ve kaygılarınızdan arının. Her konuda rahatça konuşabileceğinizi unutmayın. Burada fikir ve düşünceler de; çatışmalar olacaktır. Fakat kendinize güvenerek bunun üstesinden de geleceğinize inanın.

Avrupa Chat odaları

Gurbetçilerimizle tanışmak üzere sizleri mobil sohbet sitemize bekliyoruz.Muhabbet dozunda olmalıdır. İnsanlar görüş ve fikirlerini samimice ortaya koymalı, fikirlere saygı duymalıdır. Bazen insan zihninde otomatik şekilde kaygılara yer vermektedir.

–Acaba insanlar çok sıkıcı olduğumu düşünebilir mi?
–Kendimi aptal yerine düşürecek miyim?
–Ya fikirlerim için insanlar bana güler mi?
–Kendimi ifade güçlüğü çekip, sıkılıp utanacak mıyım?

Bu kaygılara bir çok örnek verilebilir. Bu kısır döngü devam ettikçe, insan sohbet ve muhabbet ortamından kendini soyutlamak ve kaçmasına neden olacaktır.

Gurbetçi Sohbet Sitesi

Avrupada yaşamakta olan almanya, isveç, Danimarka, fransa,Norveç,ingiltere,italya,hollanda,belçika ve Abd’de yaşamakta olan gurbetçi vatandaşlarımızla tanışmak üzere sizleri mobil chat sitemize bekliyoruz. Utangaçlık Aşmak İçin Hangi Yollar İzlemelidirler?

Öncelikle kendinize öz güven problemini nasıl aşacağınız konusunda değerlendirip bu konuyu en azami sınıra çekmelisiniz. İnsanlarla iletişimde bulunmak, onlarla nasıl konuşacağını bilmek zor gibi gelse de sohbet ortamında her şeyi akışına bırakın. Sohbet edeceğiniz insanlarla fikir alışverişinde bulunun. Böyle bir platform içindeyken endişe etmeden, bulunduğunuz bu durum karşısında kabuğunuzu kırıp bir adım atın.

“Kimse izniniz olmadan sizi değersiz hissettiremez.” sözünden yola çıkarsak, Unutmayın ki; işe yaramaz değersiz gibi utangaç olmak üzücü bir durum ile karşı kaşıya gelmenize neden olacaktır. Sizi kaygılandıran ve gerginleştiren durumlardan arının. Bu anlatılan zor gibi gelse de, inanın bu tavsiyeleri uygularsanız www.lafci.net sohbet odalarında utangaçlığınızı bir nebze yendiğinizi göreceksinizdir.

Almanya Sohbet

Sonuç Olarak; ortada bulunan utangaçlık fobisinden kurtulmanın en temel unsuru kendimize güvenmekten geçmektedir. lafci.net ailesi olarak bu güzel ortamda bulacağınız yeni dostluklarla birlikte, ”Güvenin kaynağı eylemdir ” sözünü unutmamanız ve mutluluğun temeli de sizin elinizden geçmekte olduğunu unutmayın. Utangaçlığınızı yenip öz güveninizi bizimle inşa ederek bir eylemde bulunabilirsiniz. Sizlere güvenilir kadromuzla birlikte yardımcı olacak arkadaşlarımız bulunmakta olup, her çeşit desteği de sunmaktayız.

Daha Mutlu daha güvenilir bir sohbet platformuna adım atmanız dileğiyle, Sohbetiniz Bol Mutluluğunuz daim olsun..